ÜCRETSİZ İNGİLİZCE
Konuşma Garantili Eğitim

Öğrenme Garantili Üst Seviye İngilizce

Advanced düzey İngilizce, Avrupa Dilleri Ortak Çerçevesi (CEFR) tarafından tanımlanan C2 seviyesindeki İngilizce dil bilgisini içermektedir. Bu düzey, İngilizceyi akıcı ve doğal bir biçimde hem konuşabilen hem de yazabilen kişilere yöneliktir. Bu eğitim seviyesinin amaçları arasında; öğrencilerin kelime bilgisini 6000-7000 sözcüğe genişletmek, ileri düzey gramer konularında ustalaşmalarını sağlamak, karmaşık ve teknik içerikleri rahatlıkla okuyup anlamaları ve çeşitli konuşmalara hakim olmalarını sağlamak yer alır. Aynı zamanda, öğrencilerin çeşitli türlerde akıcı ve yaratıcı yazılar üretebilmeleri de hedeflenmektedir.

Advanced düzeydeki bir İngilizce kursunu başarıyla tamamlayan öğrenciler; bilimsel çalışmalar, teknik metinler ve güncel olaylara dair makaleler yazabilir, siyaset, ekonomi, spor, kültür gibi alanlarda haberler üretebilir, aşk, macera, gerilim, bilim kurgu gibi farklı edebi türlerde romanlar kaleme alabilirler.

Just English Mecidiyeköy şubesinden alacağınız Advanced seviye İngilizce kursu, Genel İngilizce öğreniminin zirvesi olarak kabul edilir ve dilin gramer yapılarından kültürel öğelerine kadar her yönüyle mükemmel bir şekilde kullanılabilmesini hedefler. Ayrıca, YDS, TOEFL, IELTS gibi uluslararası akademik sınavlara hazırlık sürecinde de size büyük avantajlar sağlar.

3 Kur Eğitim Alana, +1 Kur İngilizce Eğitimi
+1 Kur Yan Dil Eğitimi veya Amerika’da Devam Etme Şansı

ABD DEVAM 4S 1330
 • En Yüksek Ders Saati (160 Ders Saatine Varan Bir Kur)
 • Konuşma Garantili Program
 • En İyi Uzman Yerli – Yabancı Kadro
 • Konuşma Sınıfları
 • Ücretsiz Ek Dersler
 • Ücretsiz Bire bir Destek Ders İmkanı
 • Ücretsiz İş İngilizcesi,
 • ABD Just English’te Ek Eğitim Ücreti Ödemeden Kurs Alma İmkanı

Hepsi ve daha fazlası için, hemen bize ulaşın.

Tüm Dil Kurslarında 15 Ocak’a Kadar Geçerli %20 İndirim

20 indirim
 1. Zamanınızı ve paranızı akıllıca kullanarak Türkiye’nin en prestijli İngilizce dil okulu Just English’e katılın.
 2. Güncel içeriklerle dolu programımızla İngilizceyi aktif bir şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz.
 3. Uzman yerli ve yabancı öğretmen kadromuz eşliğinde, İngilizceyi konuşarak öğrenmenin kolaylığını yaşayın.
 4. Kişiselleştirilmiş destek ve konuşma derslerimizle sınırlarınızı zorlayarak İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşun.

Hayalinizdeki Geleceği Keşfetmeye Ne Dersiniz?

Just English Mecidiyeköy şubesi ile kendinizi bir anda renkli ve dinamik bir öğrenme atmosferinin içinde bulacaksınız. Burada sadece dil becerilerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından yeni insanlarla tanışarak sosyal çevrenizi genişleteceksiniz. Just English mezunları arasında yerinizi alarak uluslararası iş dünyasına adım atmaya hazır mısınız?

Kısa sürede başarıya ulaşmanın yolu Just English’ten geçiyor. Başarılı bir geleceğe ilk adımı atın ve yarınlara bizimle pozitif bakın. Daha fazla bilgi için bize ulaşmayı unutmayın.

TOEFL KURSU 4S 1330

160 Saatlik İngilizce İleri Seviye Eğitimi: Advanced Seviyenin Zirvesi!

İngilizce eğitiminde en ileri düzeye ulaşın! Just English’in 160 saatlik Advanced İngilizce eğitimiyle, dili tüm yönleriyle kavrayın. Meşgul kursiyerlerimiz için, bu derinlemesine programı daha kısa sürede tamamlama seçeneği de sunuyoruz.

 1. 160 Saat İngilizce Eğitimi
 2. Maksimum 12-16 Kişilik Sınıflar

ÜCRETSİZ İngilizce Aktivite Dersleriyle Dil Becerilerinizi Zirveye Taşıyın!

Geleneksel derslerin ötesine geçin ve ücretsiz İngilizce aktivite derslerimizle dil öğrenmenin ne kadar keyifli ve kolay olduğunu keşfedin.

 1. Dilediğiniz yerden katılacağınız Online Eğitim,
 2. Pratik yapma imkanı bulacağınız Konuşma Sınıfı,
 3. İngilizceyi eğlence ile harmanlayan Sinema Kulübü
 4. Yazılı ifadenizi güçlendirecek Yazma Sınıfları.
Just English

Eğitim ve Hizmet Kalitesi Tescillenmiş İlk Dil Okulu

Icon
2016 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2015 En İyi

Dil Okulu Ödülü
New York

Icon
2014 Avrupa

Kalite Ödülü
Bosna Hersek

Icon
2014 En İyi

Dil Okulu Ödülü
İstanbul

Icon
2013 En Kaliteli

Dil Okulu Ödülü
New York & London

Advanced Seviyesi İngilizce Kursunda Sizleri Neler Bekliyor:

Genel İngilizce eğitiminin zirve noktası olan Advanced seviyesi, orta-üst (Upper-Intermediate) düzeydeki eğitiminizde olduğu gibi, yabancı ve akademik derecelere sahip uzman eğitmenlerle derinlemesine çalışmalar yapacağınız bir platform sunar. Bu aşamada, dil becerilerinizi mükemmelleştirmek ve bunları daha da kalıcı hale getirmek amaçlanır. Gramer yapısını ve kurallarını artık eksiksiz bir şekilde bildiğiniz bu seviyede, dilin diğer yönlerini keşfetmeye ve öğrendiklerinizi bol bol pratik yaparak pekiştirmeye odaklanırsınız. Advanced seviyesinde, kelime hazinenizi genişletmek, okuduklarınızı tam anlamıyla kavramak ve anladıklarınızı akıcı bir şekilde yazıya aktarmak üzerine yoğunlaşan etkinlikler gerçekleştirilir.

Advanced İngilizce Programının Avantajları: Kapsamlı Dil Hakimiyeti ve Sınav Başarısı

Just English’in Advanced İngilizce kursunu başarıyla bitirdiğinizde, dili tüm detaylarıyla – gramerden kültüre kadar – derinlemesine anlamış olacaksınız. Bu eğitim seviyesini tamamlamak, aynı zamanda YDS, TOEFL, IELTS gibi önemli akademik sınavlara hazır olduğunuz anlamına gelir. Dolayısıyla, akademik hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz dil yetkinliğine ve özgüvene kavuşmuş olacaksınız.

Seçeceğiniz O Dil Kursu Neden Just English Olmalı?

Just English, dil öğrenimini sadece bir kurs deneyimi olmaktan çıkarıp, öğrencilerine bir ülkenin dilini kendi ülkelerinde yaşama fırsatı sunuyor. Alanında uzman ve her biri pedagojik formasyon ve uluslararası dil sertifikalarına sahip Türk ve yabancı eğitmenlerimiz öğrencilerimize eşsiz bir dil öğrenim deneyimi sağlıyor.

Sunduğumuz zengin ders içerikleri, aktiviteler ve online eğitimlerle Just English’te geçirdiğiniz her bir dakikanın dil öğrenim deneyiminize pozitif katkı yapmasını hedefliyoruz. “En Başarılı Dil Okulu“, “En Güvenilir Dil Okulu” ve “En Kaliteli Dil Okulu” ödülleriyle tanınan Just English, yabancı dil öğreniminizde her zaman mükemmelliği hedefler.

30 Saat Özel Ders Alana Amerika’da 1 Hafta Eğitim Hediye
60 Saat Özel Ders Alan 1 Seviye Online Eğitim Hediye

abd online hediye

Just English’in Genel İngilizcede Başarı Oranı Nedir?